AKSEV'DEN KAYMAKAM SEZGİN'E ZİYARET

Kaymakam Yalçın Sezgin " Gittiğimiz yerde de doğru işlerin yanında yanlış işlerin karşısında oluruz. Tıpkı Akşehir'de olduğu gibi."

AKSEV'DEN KAYMAKAM SEZGİN'E ZİYARET

Kaymakam Yalçın Sezgin " Gittiğimiz yerde de doğru işlerin yanında yanlış işlerin karşısında oluruz. Tıpkı Akşehir'de olduğu gibi."

21 Aralık 2016 Çarşamba 10:35
4873 Okunma
AKSEV'DEN KAYMAKAM SEZGİN'E  ZİYARET
banner155
 AKSEV Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinde konuşan Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin "AKSEV yönetimi olarak bu ziyaretiniz beni son derece memnun etmiştir. AKSEV Akşehir'de çok önemli işlere imza atmaktadır. Akşehir'in tanıtımını, Akşehir'de yaşayan ihtiyaç sahibi insanların yardımına koşmaya dönük hizmetleriniz ve diğer faaliyetlerinizi büyük bir memnuniyetle izliyoruz.

Bu arada Akşehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile AKSEV işbirliğimiz de sıcak yemek servisi anlamında vatandaşlarımıza güzel bir hizmet olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda önümüzdeki günlerde uzak mahalleler için de bir çalışmayı birlikte yapabiliriz." şeklinde konuştu.

Akşehir Kaymakamlığından da tayinine ilişkin konuşan Kaymakam Yalçın Sezgin " Bizler devlet memuruyuz. Görev nerede verilirse orada halkımıza hizmet için gideriz. Gittiğimiz yerde de doğru işlerin yanında yanlış işlerin karşısında oluruz. Tıpkı Akşehir'de olduğu gibi. Hukuktan, adaletten, hakkaniyetten ayrılmayız. Sorumluluğumuzu bilir, ona göre davranırız. Duruşumuz ve durumumuz budur." şeklinde konuştu. 

Son Güncelleme: 22.12.2016 01:58
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner168

banner249

banner250

banner229

banner216

banner159

banner233

banner248

banner240

İpek Eşarp Burada