banner178

AKSEV HEM KESİYOR HEM DAĞITIYOR

AKSEV kurban bağışlarını kabul etmeye devam ediyor.

AKSEV HEM KESİYOR HEM DAĞITIYOR

AKSEV kurban bağışlarını kabul etmeye devam ediyor.

31 Ağustos 2017 Perşembe 02:35
398 Okunma
AKSEV HEM KESİYOR HEM DAĞITIYOR
banner155

Kurban ile ilgili açıklama yapan Vakıf Başkanı Abdurrahman Karataşlı şu açıklamalarda bulundu:

 "Vakıf olarak ihtiyaç sahibi ile hayırsever arasında köprü olmaya çalışıyoruz. Başta şunu belirtmek isteriz ki, AKSEV’in birinci hedefi; bu şehirden, bu topraktan kazanılanı bu topraklara, bu şehrin güzel insanlarına hizmet etmek bilinci ile hareket ediyoruz.

Bu şehirde yaşayan, yaşamayan, Akşehirli olan, olmayan tüm hayırsever insanlardan kurban bağışı alıyoruz. Öncelikle kurbanlıklarımızı bu şehrin üreticilerinden temin ediyoruz.Kurbanlarımızı bu şehrin kasaplarına, bu şehrin entegre tesislerinde kestiriyoruz. Kurbanlıklarımızın sakatatlarını ve derilerini bu şehrin işletmelerine veriyoruz.

Kurban bağışında bulunan hayırseverlerimize öncelikle kendi kurbanlarından belli bir miktar et teslim ediyoruz, geri kalan etlerin bir kısmını et olarak ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor, geri kalan eti soğuk havada muhafaza ediyor, her gün yaşlı bakıma muhtaç 420 ihtiyaç sahibine çıkardığımız yemeklerde kullanıyoruz.

Yıllardır desteklerini esirgemeyen tüm AKSEV dostlarımızın Kurban Bayramını tebrik ederim. Allah hayır ve Kurbanlarınızı kabul etsin iyi ki varsınız."

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner168

banner249

banner250

banner252

banner229

banner240

banner216

banner159

banner233

banner248

banner253

İpek Eşarp Burada