banner178

Akşehir’de Ramazan Bereketi

Akşehir Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarları devam ediyor.

Akşehir’de Ramazan Bereketi

Akşehir Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarları devam ediyor.

12 Haziran 2018 Salı 00:32
349 Okunma
Akşehir’de Ramazan Bereketi
banner155

Kozağaç, Tipi ve Yeşilköy mahallelerinde  düzenlenen iftar programlarına yoğun katılım oldu.  Kozağaç ve Tipi mahallelerindeki iftar yemekleri öncesi Akşehir Belediyesi Fasıl Grubu tarafından tasavvuf müziği dinletisi sunulurken, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da iftar masalarını gezerek vatandaşların Ramazan-ı Şerif’ini tebrik etti. İftar yemeği sonrası Kozağaç TOKİ’de Ramazan eğlencesi programı yapıldı.

Yeşilköy Mahallesindeki iftar yemeğine ise; Akkaya’nın yanı sıra, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, AK Parti Konya milletvekili adayı Muhammed Zeren ile AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı. Akkaya yaptığı konuşmada; “Allah oruçlarımızı kabul eylesin,Ramazan Bayramı’na inşallah birlik ve beraberlik içerisinde ulaştırsın. Biz ne kadar birlik ve beraberlik içinde olursak, ülkemizi parçalamak, ülkemizi işgal etmek isteyenlere fırsat vermeyiz, onlar da bizim sırtımızı yere getiremez.” diye konuştu.

Milletvekili adayı Muhammed Zeren ise; “24 Haziran’a sayılı günümüz kaldı. Biz bugün 26 yaşında aday olduk. Önümüzdeki dönemlerde çok daha genç kardeşlerimiz, bizden daha genç yaşlarda aday olurlar. Çünkü bu ülkenin gençlerine, bu dinamik nüfusuna ülkemizin ihtiyacı var. Yarınların daha güzel olması için bu ülkemizin içerisinde, büyüğünden küçüğüne bir tecrübe karışımı yaparak gencin heyecanıyla, büyüğün tecrübesiyle ülkemizin muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkartmak zorundayız. Bu memleket bizim memleketimiz. Bu köy bizim köyümüz, gece gündüz durmadan çalışmak zorundayız.” dedi.

Yeşilköy’de iftar sonrası yapılan Ramazan eğlencesi programında; Karagöz Hacivat, Tuzsuz Deli Bekir ve Hamdi, Kavuklu ile Pişekâr izleyicilerle buluşurken, çocuklar için yarışmalar ve danslar yapılarak program sonunda yüz boyama ve palyaço etkinlikleri sunuldu. Vatandaşların büyük ilgisini ve beğenisini toplayan programda pamuk şeker, patlamış mısır ve dondurma ikramı da yapıldı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada