Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASINDA GENEL SEKRETER DEĞİŞİMİ
banner155

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odasında 1983 yılından bu yana Muhasebe memuru olarak göreve başlayan ve 30 yıl Genel Sekreterlik görevinde bulunan Osman Çorumlu (60) emekliye ayrılarak görevi Muhasebe Memurlarından Filiz Tuna‘ya devretti.

ATSO Genel Sekreteri Osman Çorumlu, 1980 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Yönetimi Bölümünden mezun olduktan sonra Akşehir'de Serbest Muhasebe Bürosu açtı. 1983 yılında büroyu kapatarak Akşehir Ticaret ve Sanayi Odasında Memur olarak göreve başlayan Çorumlu, 1995 yılında Genel Sekreterin emekliye ayrılmasından sonra Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri olarak atandı. Görev yaptığı sürece oda ve üye menfaatini gözeten, tüm üyelerin oda ile ilgili talep ettikleri bilgi, belge ve hizmetleri zamanında yerine getirdi. İş dünyasında da sevilen biri olan Osman Çorumlu, mesai arkadaşlarıyla uyum içinde çalışarak ekip ruhu ile başarılı hizmetlerde bulundu.

Görevi boyunca TOBB tarafından yurt dışı ve yurt içinde düzenlenen birçok eğitim seminerlerine katıldı ve birçok alanda sertifikalar aldı. Ayrıca oda tarafından düzenlenen yurt dışı ve yurtiçi iş gezilerini de başarıyla organize eden ve bu gezilere bizzat katılan Osman Çorumlu Akşehir Ticaret ve Sanayi Odasını en iyi şekilde üyeleri adına temsil etmeyi de başardı. Güleryüzü ile ahlaklı ve dürüstlüğü bir arada barındırmasını bildi.

Uzun süre ATSO Genel Sekreterlik görevinden emekliye ayrılan Osman Çorumlu’ya, yönetim kurulu yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek plaket verdi. Emeklilik hayatını sevdikleri ile beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçirmesini diledi.

ATSO’nun yeni genel sekreter olarak atadığı Filiz Tuna’yı da yakından tanıyalım:

1968 yılında Ortaköy de doğdu. İlköğretimi lise öğrenimini Akşehir’de tamamladı.  Anadolu Üniversitesi Kütahya Meslek Yüksek Okulundan Maden Teknikeri, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Anabilim dalı Lisans, Selçuk Üniversitesi İşletme Anabilim dalında Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı.

İş Hayatına, 1993 yılında İttifak Holding de başlayan ve 2012 yılının sonuna kadar Holding bünyesinde grup içi şirketlerinde orta ve üst düzey yönetici olarak görev yapan Filiz Tuna son olarak grup içi şirketlerinden olan Adese Genel Müdürlüğünde Satın Alma Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu

2013 yılında bu yana Akşehir Ticaret ve Sanayi Odasında Başkanın Özel Kalem Müdürlüğü, Muhasebe Sorumlusu olarak çalışan Filiz Tuna evli ve üç çocuk babasıdır.

 


banner186

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
Kazim 6 ay önce

Su ticaret odasi baskani nezaman gidecek şaibeli baskan istemiyoruz birde basarili insanlar gelsin artik

Avatar
sungur tekin 6 ay önce

keller yağırlar birbirini ağırlar.ider ayak yine kendi kadrosundan birini görevlendiriyor..
huylu huyundan vazgeçmemiş.hala pişman olmamış

banner168

banner216

banner215

banner159

banner189

9 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU GÜPEGÜNDÜZ KAÇIRMAYA...
Yunak İlçesi Koçyazı mahallesinde kan donduran bir olay yaşandı.

Haberi Oku