banner178

AK İŞ AÇILDI

Akşehir İşadamları Kalkınma ve Dayanışma Derneği açıldı

AK İŞ AÇILDI

Akşehir İşadamları Kalkınma ve Dayanışma Derneği açıldı

14 Kasım 2013 Perşembe 00:25
1808 Okunma
AK İŞ AÇILDI
banner155

Akşehir İşadamları Kalkınma ve Dayanışma Derneği” (AK İŞ) adıyla kurulan derneğin açılışı dün yapıldı.

Akşehir ve Akşehir halkına sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan katkı sağlamak amacıyla “Akşehir İşadamları Kalkınma ve Dayanışma Derneği” (AK İŞ) ismiyle yeni bir dernek kuruldu.

Kısa adı AK İŞ olan Akşehir İşadamları Kalkınma ve Dayanışma Derneği’nin kuruluşu geçtiğimiz hafta içinde onaylanarak, resmi prosedürü tamamlanmıştı. 13 Kasım 2013 Çarşamba günü açılışı yapılan derneğin açılışına Akşehir Kaymakamı Ali Dursun, Garnizon Komutanı Yarbay Güngör Çakır, Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Doğrugöz Belediye Başkanı Osman Fedai, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Kamu Kurum ve kuruluşları daire amirleri ve çok sayıda iş adamı katıldı. Açılış duasını İnceler Camii İmam Hatibi Metin Tunçez yaptı.

 24 Ağustos Bulvarı Serin 1 İşhanı Kat 1’de faaliyet gösterecek olan Akşehir İşadamları Kalkınma ve Dayanışma Derneği’nde pek çok iş adamı görev alırken, çeşitli meslek guruplarından da üyeleri bulunuyor. Dernek yetkilileri, üyelerce hazırlanan pek çok proje olduğunu belirtirken, bu projeleri en kısa sürede faaliyete geçirip Akşehir halkının hizmetine sunacaklarını söylediler.

Akşehir’in iş hayatına katkıları olacak olan AK İŞ’in pek çok hayırlı işe imza atacağını belirten Başkan Ali İhsan Erdoğan, açılışa katılan herkese teşekkür etti. Erdoğan, ayrıca derneğin herkese açık olduğunu belirterek tüm Akşehir’e hizmet etmek isteyen tüm kesimleri AK İŞ’e üye olamaya davet etti.

Ak İŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Dr. Savaş Sakarya açılışta yaptığı konuşmada;Hedefimiz; sevgi ve saygı içerisinde sosyal, kültürel ve ekonomik yönden Akşehir’e bir ivme kazandırmaktır.

Amacımız; Akşehir ekonomisine yön verecek iş adamlarımızı bir araya getirerek yeni istihdamlar yaratmak,  kültürel ve ekonomik birlikteliği sağlamaktır.

Misyonumuz; Akşehir dışında yaşayan Akşehirli iş adamları ve bürokratları ile de bir araya gelerek birliktelik sağlamak ve Akşehir ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz; Dernek tüzüğümüzdeki amaçlar doğrultusunda faaliyetlerde bulunmak, Akşehir’e etkin bir şekilde katma değer sağlamak.

Derneğimiz; gerektiğinde siyaset yapacak, ama sadece Akşehir’in çıkarları doğrultusunda siyaset yapmaktır.” Dedi.

Davetli ve misafirler de yönetim kurulu ve kurucuları tebrik ederek başarılar diledi. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
alibas 2013-11-14 20:30:07

AKSEHIR VE CEVRESINE HAYIRLI UGURLU OLSUN BOYLE BIR OLUSUMA ONCULUK EDENLERI TEBRIK EDERIM ALİ BAŞ

banner262

banner249

banner250

banner252

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada