Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
5 KÖPEĞİ ÖLEN ADAM SAVCILIĞA BAŞVURDU
banner155

Okumuş “Bu işi yapanlar mutlaka bulup cezalandırılsın” dedi.
 Akşehir'e bağlı Atakent Beldesinde bir evin bahçesindeki 5 yavru köpek kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce zehirlendi.

            Akşehir'e bağlı Atakent Beldesinde yaşayan Emekli Polis Memuru Mehmet Okumuş ve eşi Ayşe Okumuş bahçelerinde besledikleri 5 yavru köpeğin zehirlendiğini iddia ederek gözyaşlarına boğuldu.

            Mehmet Okumuş sahiplendiği köpeklerinin birileri tarafından katletildiğini söyleyerek “2 aylık 5 tane yavru köpeğim katledildi. Kimin zehirlediğini bulmak istiyorum. Savcılığa da suç duyurusunda bulundum” dedi.

            Köpeklerini kurtarmak için çok çaba sarf ettiğini belirten Mehmet Okumuş “Dün saat 17.30 sıralarında bu zehirlenme olayı olmuş. Eşim beni aradı. Çarşıdaydım. Hızla eve geldim baktım. Veterineri aradım. Yoğurtla yumurtayı karıştırıp içirmemi söyledi. Bu karışımı yapıp içirdim. İğne yaptırmak için veteriner getirdim. İğne yaptırdım ama yinede kurtaramadık. 4 tanesi öldü, bir tanesi ölmemek için çok direndi. Onun için bir başka veteriner daha çağırdım. Bir iğne daha yaptırdım ama gene de kurtaramadık. Ben bu işi yapan suçluların bulunmasını istiyorum. Burası bahçeli bir ev, ben bu hayvanları sahiplenmiştim. Bunları öldürmek insanlık dışı bir olay. Bu hayvanlarında yaşama hakkı var. 4 gün öncede anneleri aynı şekilde kayboldu ve zehirlenerek öldürüldü” diye gözyaşlarına boğuldu.

            Zehirlenerek öldürülen anne köpeğin tasmasının boş kaldığını belirten Mehmet Okumuş, teselliyi bahçesinde tek başına kalan Garip isimli çoban köpeği ile oynayarak bulmaya çalışıyor.


banner186

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner168

banner216

banner215

banner159

banner189

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Saygıdeğer Okurlarımızın ve Halkımızın Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, hayırlara vesile olmasını...

Haberi Oku