banner178

REYHAN’DAN PERFORMANS YEMEĞİ

“Gülen Yüzler” sloganı ile eğitim-öğretim hayatına devam eden Özel Reyhan İlköğretim Okulu öğrencilerinin performansı yemekle ödüllendirildi.

REYHAN’DAN PERFORMANS YEMEĞİ

“Gülen Yüzler” sloganı ile eğitim-öğretim hayatına devam eden Özel Reyhan İlköğretim Okulu öğrencilerinin performansı yemekle ödüllendirildi.

09 Mayıs 2012 Çarşamba 00:04
1042 Okunma
REYHAN’DAN PERFORMANS YEMEĞİ
banner155

                Özel Reyhan İlköğretim Okulu 2-B sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenlerinin organize ettiği yemekle bir araya geldiler.

 

                Konu hakkında açıklama yapan Özel Reyhan İlköğretim Okulu sınıf öğretmeni Aydın Gökalp: “Okul olarak ülkemizin geleceği adına yapılabilecek en iyi yatırımın insan yetiştirmek olduğunun ve insan yetiştirmenin de derse girip çıkma ile olmayacağının farkındayız. İnsan yetiştirme; ortam hazırlama, model olma, sevgi, ilgi, saygı, vakit ayırma, aile ile işbirliği, rehberlik yapma… vb. maddelerle olacağından idealist öğretmenler olarak üzerimize düşeni yapıp oluşan sonuçları değerlendiriyoruz.

 

         Bu eğitim-öğretim sezonu başında hedeflerimizi öğrencilerimizle beraber belirledik. Biliyorduk ki uygun ortam başarıyı da mutluluğu da peşinden getirecekti. Bu kapsamda öğrencilerimiz kötü günlerinde dertlerini, iyi günlerinde sevinçlerini paylaşıyoruz. Dertler paylaştıkça azaldı, mutluluklar paylaştıkça arttı. Ders harici vakitlerde de düzenli olarak programlarımız oldu. Velilerimizle samimi bir ortam oluşturduk. Derken öğrenciler arasındaki arkadaşlık pekişti.

         Dayanışma duygularının zirve yaptığı bayramlarda ihtiyaç sahiplerini unutmadık, Van depreminde “Bir Harçlığım Van’a” projesiyle örnek olduk.

 

         Bu güzellikleri çıkarabileceğimiz bir dergi çalışmasıyla taçlandıralım istedik ve yoğun bir çalışmanın ve dayanışmanın ürünü olan sınıf dergisi projemizin sonuna yaklaştık. Yakında yayın hayatına  ‘merhaba’ diyecek olan dergimizi herkesin beğeneceğini ümit ediyorum” dedi.


Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada