banner178

LİDER ÖĞRETMEN SEMİNERİ SONA ERDİ

Seminer, Öğretmen Akademisi Vakfı eğitmenleri Kadir Paskal ve Cüneyt Akyol tarafından verildi

LİDER ÖĞRETMEN SEMİNERİ SONA ERDİ

Seminer, Öğretmen Akademisi Vakfı eğitmenleri Kadir Paskal ve Cüneyt Akyol tarafından verildi

01 Mayıs 2012 Salı 09:55
2048 Okunma
LİDER ÖĞRETMEN SEMİNERİ SONA ERDİ
banner155

Garanti Bankası'nın desteğiyle kurulan Öğretmen Akademisi Vakfı'nın projesi olan 'Öğretmenin Sınırı Yok' projesi kapsamında gerçekleşen 'Öğrenen Lider Öğretmen' seminerleriyle, öğretmen ve yöneticilerin mesleki gelişimlerine yönelik Etkili iletişim, Sınıf yönetimi ve Ölçme değerlendirme konularının ele alındığı seminer boyunca eğlenceli bir atmosferde geçen çalışmalar, katılımcı öğretmenlerin büyük taktirini topladı.
Seminer, Öğretmen Akademisi Vakfı eğitmenleri Kadir Paskal ve Cüneyt Akyol tarafından verildi. 27 Nisan Cuma günü öğleden sonra başlayan seminer 29 Nisan Pazar günü sona erdi.
 Seminer Eğitim Yöneticisi Okul Müdür Yardımcısı Zeliha Yüksel; eğlenceli bir atmosferde geçen seminerin okulumuzun eğitim öğretim kalitesine olumlu katkı sağlayacağına inanıyorum. Seminerde eğitimi veren eğitmenleri ve tüm katılımcı öğretmen arkadaşlarımı hafta sonu tatillerini böyle güzel bir etkinlikle değerlendirdikleri için tebrik ediyorum İlçe Mili Eğitim Müdürümüzün de destek verdiği bu eğitimlerin tüm okullarımıza ulaşması ve bu faydalı bilgilerden tüm öğretmenlerimizin yararlanmasını arzu ediyoruz. Bu eğitimi almak isteyen okullarımız veya öğretmenlerimiz ÖRAV’a başvuru yapabilirler.

Yapılan yüz yüze eğitimler sonunda katılımcılara, 'Öğretmen Akademisi Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığı' onaylı sertifika verilecek. Ayrıca, eğitimler sonrasında tüm katılımcılara kullanıcı adı ve şifre verilerek isteyen katılımcıların 'e-Kampüs' sanal öğrenme ortamında bir sene boyunca sürdürülecek olan 'e-öğrenme' eğitimlerine katılması sağlanacak”dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada