banner178

KIZ MESLEK LİSESİNDEN KONYA GEZİSİ

Akşehir Şehit Özden Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Alanı öğrencileri Konya'yı gezdi.

KIZ MESLEK LİSESİNDEN KONYA GEZİSİ

Akşehir Şehit Özden Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Alanı öğrencileri Konya'yı gezdi.

15 Ocak 2016 Cuma 00:01
1182 Okunma
KIZ MESLEK LİSESİNDEN KONYA GEZİSİ
banner155

İlçemizin köklü eğitim kurumlarından Akşehir Şehit Özden Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bilişim Teknolojileri Alanı 11. ve 12. sınıf öğrencileri Konya’da bulunan üniversiteleri ve Konya Bilim Merkezi’ni gezdi.

Akşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğünün katkılarıyla gerçekleştirilen ziyaret hakkında bilgi veren okul Müdür Yardımcısı Mevlüt Ulaş, “Selçuk Üniversitesi Teknoloji Fakültesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nin ziyaret ettik. Bu üniversitelerin bölümleri ve öğretim programları hakkında öğrencilerimiz bilgilendirildi. Bu ziyaretler öğrenci moral ve motivasyonun sağlanmasında başarının artırılmasında çok önemli bir unsur. Bu ziyaretin gerçekleşmesinde çok büyük destek sağlayan Akşehir Belediye Başkanı Sayın Salih Akkaya ve Akşehir Belediyesi Kültür Müdürü Sayın İbrahim Öncel’e  şahsım ve öğrencilerim adına teşekkür ederim” dedi.

 Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Halilullah Yılmaz ise “Öğrencilerimiz Konya Bilim Merkezi’nde Dünyamız, Vücudumuz ve Bilim İnsanları bölümlerini rehber öğretmen eşliğinde gezerek birçok şey öğrendiler. Planetaryumda izlenen çok boyutlu filmle ise eşsiz bir deneyim yaşadılar.”

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Sonnur Alıçlı ise “Bundan sonra öğrencilerin ufkunu açacak bu tarz gezileri artıracağız.” dedi.

Son Güncelleme: 14.01.2016 23:58
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner249

banner250

banner252

banner229

banner255

banner240

banner216

banner159

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada