AUTOCAD KAYITLARI BAŞLADI

Akşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından autocad programı kursu kayıtları devam ediyor.

AUTOCAD KAYITLARI BAŞLADI

Akşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından autocad programı kursu kayıtları devam ediyor.

29 Ocak 2013 Salı 01:00
1526 Okunma
AUTOCAD KAYITLARI BAŞLADI
banner155

Edinilen bilgiye göre, Akşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından açılacak olan autocad programı kursu kayıtları devam ediyor. Kayıtlar dolduktan sonra kursa start verilecek.

Autocad Kursu; Makina, İnşaat, Harita, Elektrik, Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerleri, İç Mimarlar, Peyzaj Mimarları ve Teknik çizim işi ile uğraşan herkese açık bir kurs.

 Kursiyerler, autocad kursunu alarak Autocad programını tüm detayları ile öğrenmiş olacaklar. Bu sayede makine, inşaat, mimarlık ve diğer sektörlerdeki tüm teknik çizimleri 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak hızlı ve doğru bir şekilde çizebilir düzeye ulaşabilecekler.

         Auto   cad Kursu; Makina, İnşaat, Harita, Elektrik, Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerleri, İç Mimarlar, Peyzaj Mimarları ve Teknik çizim işi ile uğraşan herkesi ilgilendiren bir program.

Kursiyerlerimiz autocad kursu 'nu alarak Autocad programını tüm detayları ile öğrenmiş olacaklardır. Bu sayede makine, inşaat, mimarlık ve diğer sektörlerdeki tüm teknik çizimleri 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak hızlı ve doğru bir şekilde çizebilir düzeye ulaşır.

 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner168

banner229

banner216

banner159

banner233

banner240