8 OKULDAN AB PROJELERİNE BAŞVURU

Meslek liseleri için AB Leonardo Da Vinci Projeleri kapsamında Akşehir okul ve kurumlarından 8 okul ve kurum başvuruda bulundu.

8 OKULDAN AB PROJELERİNE BAŞVURU

Meslek liseleri için AB Leonardo Da Vinci Projeleri kapsamında Akşehir okul ve kurumlarından 8 okul ve kurum başvuruda bulundu.

07 Şubat 2013 Perşembe 00:50
1478 Okunma
8 OKULDAN AB PROJELERİNE BAŞVURU
banner155

Meslek Lisesi okullarından Nasreddin Hoca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Tornacı Erol Cumbul TOKİ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Şehit İsmail Cem Yakınlar Ticaret Meslek Lisesi ile Mesleki Eğitim Merkezi ve Rehberlik Araştırma Merkezi 2013 Şubat döneminde AB Leonardo Da Vinci Projeleri kapsamında Ulusal Ajansa başvuruda bulundular.

AB Leonardo Da Vinci Projeleri ile birlikte Comenius Projeleri hazırlık çalışmaları da devam ediyor. Ortaöğretim ve ilköğretim kurumlarından Comenius Projelerine başvurmak isteyenler süresi içerisinde Ulusal Ajansa başvuru yapabilecekler.

 AB Leonardo Da Vinci Projeleri kapsamında Akşehir okul ve kurumlarından başvuru yapan okul/kurum ve projeler şöyle:

Anadolu İmam Hatip Lisesi: “AB Ülkelerindeki Dini Kurumların Eğitim Kurumlarıyla İlişkilerinin İncelenmesi” konusunda İtalya/Roma-Nicotera şehrini ziyaret etmek üzere başvuruda bulundu.

        Tornacı Erol Cumbul TOKİ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi: “Stajyer Hemşirelik Öğrencileri İçin Yanık Ünitelerindeki Tedavi Uygulamalarının İncelenmesi, Gözlemlenmesi ve Karşılaştırılması” konusunda”  İtalya/Napoli şehrini ziyaret etmek üzere başvuru yaptı.

        Kız Teknik ve Meslek Lisesi: “Mesleki Uygulamalı Eğitimin İş Gücü Piyasalarına Entegrasyonu” konusunda Almanya/Herne şehrini ziyaret etmek üzere başvuruda bulundu.

        Şehit İsmail Cem Yakınlar Ticaret Meslek Lisesi: “PHP, MySQL ve jQuery ile İleri Web Uygulamaları” konusunda İtalya/Seville şehrini ziyaret etmek üzere başvuru yaptı.

        Mesleki Eğitim Merkezi: “Araçlarda İdeal Dizel Çevrim İle Yakıt Ekonomikliğini Sağlamak” konusunda İtalya ülkesini ziyaret etmek üzere başvuruda bulundu.

       Rehberlik Araştırma Merkezi: “Özel Bireyleri Tanıyalım” konusunda Almanya/Köln şehrini ziyaret etmek üzere başvuru yaptı.

       İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi: Adana Ceyhan Endüstri Meslek Lisesi ile ortaklaşa “Mastercam İle Üst Yüzey İşleme Teknikleri” konusunda İtalya/Nicotera şehrini ziyaret etmek üzere başvuruda bulundu.

       Nasreddin Hoca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi: “C# ile NET´ te Güvenlik isimli öğrenci Staj Projesi” konusunda Seydişehir Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ortaklaşa İtalya, Almanya ve İngiltere ülkelerini ziyaret etmek üzere başvuru yaptı.

 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner168

banner229

banner216

banner159

banner233

banner240